Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
You don't need to be a Feng Shui fan to like that wall mirror. Due to its shape it functions like a wall object and the soft, rounded shape looks very harmonious.
- Organic rectangular shaped wall mirror with narrow black steel frame - simple, but very effective!
- Fits dazzlingly over a chest of drawers or the dressing table in the bedroom or next to the coat rack in the hallway.
- A great acquisition not only as a decorative object - but also as a mirror for a styling check!
- This designer mirror with its sturdy steel frame easily fits into any furnishing style
- Placed opposite the window or hung next to a lamp, mirrors bring more light into any room
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 70 cm |
| Largeur | 71 cm |
| Profondeur | 1.5 cm |
| Poids | 5 kg |
| Volume (emballé) | 0,04 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Miroité, Noir |
|---|---|
| Details: | horizontal, monté |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: Acier revêtu par poudre, Fond: Panneau de fibres Laqué, pour montage au mur horizontal, monté |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Göteborg |
| Calendrier marketing: | Janvier, Juin, Juillet |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter