Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Simple design - great effect! A large round wall mirror with great proportions, a reduced silhouette and a frame made of brass-coloured steel. It combines glamour with timeless chic and is ideal for modern and elegant interior styles. In doing so, it visually enlarges rooms in a particularly beautiful way. This mirror is also available in other versions.
- Stylish mirror with a reduced silhouette
- Great proportions
- Combines glamour with timeless design
- Ideally suited to an elegant modern furnishing style
- Further versions also available
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 100 cm |
| Largeur | 100 cm |
| Profondeur | 5 cm |
| Poids | 12.7 kg |
| Volume (emballé) | 0,13 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main, surface de miroir |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre miroité, Cadre: acier revêtu de laiton, fabriqué à la main, 98 cm Ø |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Curve |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter