Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Simple design - great effect This majestic mirror makes an impact with its slim, reduced silhouette, elegantly rounded corners and a frame made of brass-coloured steel. It combines glamour with timeless design and is ideally suited for a modern and elegant interior style. In doing so, it visually enlarges rooms in a particularly beautiful way. This mirror is also available in other versions.
- Stylish mirror with a reduced silhouette
- Elegant rounded corners
- Combines glamour with timeless design
- Ideally suited to an elegant modern furnishing style
- Further versions also available
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 200 cm |
| Largeur | 70 cm |
| Profondeur | 5 cm |
| Poids | 23 kg |
| Volume (emballé) | 0,18 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | fabriqué à la main, surface de miroir |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre miroité, Cadre: acier revêtu de laiton, fabriqué à la main, 68 x 198 cm |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Curve |
| Calendrier marketing: | Novembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter