Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Bella is loved not only by purists, but by all those who appreciate understated mirrors for their all-round qualities. Especially when a filigree, black aluminium profile gives them a stylish frame.
- A large round mirror with a narrow black profiled frame - a modern classic
- Ideal for the final check of your outfit in the bedroom or dressing area
- Visually enlarges small rooms like the hallway with its height of 2 metres
- With its clean-lined look this wardrobe mirror is an exciting contrast to natural wooden furniture
- A subtle, classic mirror series with a black metal frame, which comes in many sizes and also round in shape
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 200 cm |
| Largeur | 70 cm |
| Profondeur | 2.5 cm |
| Poids | 14.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,14 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Miroité, Noir |
|---|---|
| Details: | monté |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: Aluminium laqué, Fond: Panneau de fibres Naturel, monté |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Bella |
| Calendrier marketing: | Novembre |
Évaluations
Se connecter