Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Bella is a great favourite, not just with purists but with all those who appreciate unadorned, rectangular mirrors because of their qualities as all-rounders. Especially when a filigree black aluminium profile gives them a stylish frame.
- A restrained, classical mirror series with black metal frame
- For the final outfit check at the coatrack or in the bedroom
- Great for narrow walls
- Visually enlarges small rooms such as the hallway
- Available in various sizes and can be mounted vertically or horizontally
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 180 cm |
| Largeur | 60 cm |
| Profondeur | 2.5 cm |
| Poids | 10 kg |
| Volume (emballé) | 0,15 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Miroité, Noir |
|---|---|
| Details: | horizontal et vertical |
| Catalogue imprimé: | Verre: Verre Miroité, Cadre: Aluminium laqué, Fond: Panneau de fibres Naturel, Suspension: pour montage au mur horizontal et vertical |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Bella |
| Calendrier marketing: | Novembre |
Évaluations
Se connecter