Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Sculpturally shaped fronts with a three-dimensional effect and a shiny chrome finish give the Carino series an expressive, modern character. Clean lines, a delicate black frame and handle-free surfaces create a light, high-quality look with a sophisticated design. As a modern lowboard, this piece of furniture adds a functional component to the series and offers generous storage space for technology, magazines or decorative accents – ideal for stylishly structured living areas with a statement factor.
- Modern lowboard in silver and black, 50 x 151 x 39 centimetres (H/W/D)
- The three-dimensional design of the fronts in a shiny chrome finish creates an extraordinary look
- The lowboard with three spacious compartments offers practical storage space for technology, magazines or decorations in any living area
- The slim black frame gives the lowboard a light appearance and is made of sturdy steel
- The practical push-to-open function allows effortless opening and a high-quality, handle-free look
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 151 cm |
| Profondeur | 39 cm |
| Poids | 26.65 kg |
| Volume (emballé) | 0,11 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fonction pousser-pour-ouvrir (push |
| Catalogue imprimé: | Corps et façade: Panneau de fibres Laqué, Fond: Panneau de fibres Laqué, Pied/Pieds: Acier revêtu par poudre, Porte: Acier chromé, Porte: fonction pousser-pour-ouvrir (push, 100 kg capacité de charge maximale |
| Pièce: | Salon |
| Série: | Carino |
| Tendances: | Modern Times |
| Tendances 2: | Modern – Loft |
| Calendrier marketing: | Juin |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter