Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Tres belle ensemble de 4 lanternes entierement en acier. Seul ou a plusieurs ces lanternes raviront vos yeux. Bougies non incluses.
- Set of 4 silver metal lanterns in various sizes, 71 x 24 x 23.4 centimetres (H/W/D)
- The classic shape, detailed workmanship and shiny silver finish create an elegant look
- Four different sizes allow for versatile styling options, whether individually or as a harmonious arrangement
- Placing real or LED candles inside creates exciting visual lighting effects
- The combination of robust stainless steel and glass ensures durability and easy maintenance
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 71 cm |
| Largeur | 24 cm |
| Profondeur | 23.4 cm |
| Poids | 7.6 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent |
|---|---|
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Giardino |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Août, Décembre |
Évaluations
Se connecter