Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A playful design highlight that not only brings light into the darkness, but also charmingly inspires. The lovingly detailed bunny in shiny gold conjures up a warm atmosphere, while the milky white glass shade gently diffuses the light and creates a cozy atmosphere. Ideal as an unusual bedside lamp or as a decorative light source in the hallway or living room, the lamp adds a touch of playful elegance to any room. It looks particularly harmonious in combination with natural materials, soft textiles or modern home accessories - a charming accessory for anyone who loves character and comfort.
- Unique table lamp bunny in gold, 34 x 18 x 26 centimeters (H/W/D)
- A cute bunny, richly detailed and all in gold, charmingly provides light in the dark
- The milky white glass shade provides pleasant light and creates a harmonious atmosphere
- Functions as a charming bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 34 cm |
| Largeur | 18 cm |
| Profondeur | 26 cm |
| Poids | 2.28 kg |
| Volume (emballé) | 0,08 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | Revêtement textile, avec câble, extras, longueur de câble, partiellement démonté |
| Catalogue imprimé: | Éléments décoratifs: Polyrésine, Abats-jour: Verre Teint, 200 cm longueur de câble, interrupteur avec câble, câble Revêtement textile, partiellement démonté, |
| Pièce: | Bureau |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Animal |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter