Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A design statement with elegance and character! This stylish table lamp combines elegant silver with deep blue and creates sophisticated lighting accents. The lampshade made of refined glass provides atmospheric lighting, while the three-legged metal frame with a brass finish adds stability and glamor. Whether as a stylish bedside lamp or a decorative highlight on sideboards and side tables, it blends effortlessly into modern and classic interiors. Particularly expressive in combination with velvet, dark wood and silver accessories!
- Table lamp in silver and dark blue, 146 x 52 x 52 centimeters (H/W/D)
- The exclusive lampshade made of galvanized glass creates a harmonious design and provides pleasant lighting
- The 3 metal feet in silver ensure a stable stand and are coated with brass
- The stylish table lamp provides soft, atmospheric light and is ideal as a bedside lamp
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 43 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 30 cm |
| Poids | 1.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Bleu |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, démonté, extras, longueur de câble, partiellement démonté, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Acier revêtu de laiton, Verre Galvanisé, 220 cm longueur de câble, 25 cm Ø abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, démonté, partiellement démonté, |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | Sphere |
Évaluations
Se connecter