Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Several islands of light in the home create different moods and improve the feeling of well-being. They enable flexible lighting, adapt to varying requirements and create a cosy atmosphere. When you set specific highlights with different lamps, the room appears more vibrant and inviting. Islands of light can also emphasise individual areas and contribute to relaxation.
- Lighting trend: a yellow table lamp with a mushroom shape, 27 x 29 x 29 cm (H/W/D)
- This mushroom lamp is a high-quality product, as it is made of enamelled steel
- The warm yellow of the small lamp and the downward light diffusion generate a pleasant, warm lighting mood
- Create islands of light in your home like a professional lighting designer, in the hallway, on the bedside table or chest of drawers
- 30 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 27 cm |
| Largeur | 30 cm |
| Profondeur | 30 cm |
| Poids | 1.67 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Jaune |
|---|---|
| Details: | extras, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | Acier émaillié, fabriqué à la main, |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | Mushroom |
| Calendrier marketing: | Octobre |
Évaluations
Se connecter