Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A golden mushroom for the table. This stylish table lamp is an enrichment for every interior. The ideal accessory to set a highlight on the table, a sideboard or on the shelf, as well as to enhance the ambience.
- Medium-sized, brass-coloured table lamp in mushroom shape, made of steel and with a cylindrical base
- handmade
- A glamorous, shimmering matt highlight, which fits perfectly into every furnishing style due to its clear, timeless form
- Thanks to the golden lampshade, the table lamp provides a warm, atmospheric light
- Golden hour: looks good on dressers, sideboards and as a bedside table light
- A cool eye-catcher even when the light is switched off
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 40 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 25 cm |
| Poids | 1.73 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Naturel |
|---|---|
| Details: | Revêtement textile, abat-jour, avec câble, extras, fabriqué à la main, longueur de câble, partiellement démonté, structure - Pied |
| Catalogue imprimé: | acier revêtu de laiton, 200 cm longueur de câble, abat-jour, structure - Pied, fabriqué à la main, interrupteur avec câble, câble Revêtement textile noir, livraison partiellement démonté, |
| Pièce: | Chambre à coucher, Salon |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | Loungy |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Retro Elegance |
| Calendrier marketing: | Octobre |
Évaluations
Se connecter