Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
An elegant animal highlight for the home - this original table lamp combines artistic design with homely flair. The delicately crafted iguana in radiant gold sits proudly on a simple, white base and creates a luxurious accent. The linen shade provides a soft, warm light that creates a cozy atmosphere in any room. Ideal as an unusual light source next to the bed, in the hallway or living room. The lamp is particularly effective in combination with natural materials, clean lines and modern metallic details - a statement that perfectly combines function and style.
- Unique table lamp Leguan in gold and white, 42 x 45.5 x 15.5 centimeters (H/W/D)
- A detailed gold iguana adorns the white, simple steel base
- The white shade made of 100% linen provides soft light and creates an atmospheric living ambience
- Works perfectly as an unusual bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, bulb type LED, socket E27, no. of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 42 cm |
| Largeur | 45.5 cm |
| Profondeur | 15.5 cm |
| Poids | 2.12 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Beige, Doré |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, démonté, extras, longueur de câble, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Structure: Polyrésine, Barre: Acier revêtu par poudre, Abats-jour: 100 % Draps lin, 200 cm longueur de câble, 40 x 16 cm abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, démonté, |
| Pièce: | Bureau |
| Speciaux: | En stock |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter