Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A real color highlight that immediately puts you in a good mood with its lively geometric patterns. The charming lampshade combines playful triangles in fresh tones and provides a warm, pleasant light that fills rooms with energy and personality. On a sideboard or as a stylish companion on a desk, this lamp adds a modern touch and creates lively accents in the living area. Perfect for freshening up minimalist interiors with a creative burst of color or making a colorful statement in an urban home. Functionality meets unmistakable style here.
- Unusual table lamp in pink, 45 x 27 x 27 centimeters (H/W/D)
- The geometrically shaped lampshade harmoniously and shimmeringly combines shades of pink, blue and white
- The sculptural steel base with a shiny pink finish underlines the creative design of the lamp
- Also works perfectly as a bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 45 cm |
| Largeur | 27 cm |
| Profondeur | 27 cm |
| Poids | 0.9 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Multicolore |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, démonté, extras, longueur de câble, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Pied: Acier laqué, Abats-jour: Polyester, longueur de câble, abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, démonté, |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Coachella |
Évaluations
Se connecter