Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
The way the cute golden bunny supports the lampshade in a charming way. Such favourite pieces add a lot of personality and are the reason why an apartment becomes a home.
- The table lamp in the shape of a bunny is a real collector's item with a lot of heart
- The elegant gold look turns the bunny into a chic style element
- With such a sweet creature on the bedside table you're sure to have pleasant dreams
- It's great when lamps can be decorative and also radiate cosy indirect light
- Also ideal as a sculptural piece on a sideboard - also available in other versions
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 68.2 cm |
| Largeur | 23 cm |
| Profondeur | 26 cm |
| Poids | 2.56 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Doré |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, extras, longueur de câble, partiellement démonté, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Structure: Polyrésine, Barre: Acier revêtu par poudre, Abats-jour: 100 % Draps lin, Câble: 166 cm longueur de câble, 25 x 23 x 23 cm abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique Noir, partiellement démonté, |
| Pièce: | Chambre à coucher |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | TL Rabbit |
| Calendrier marketing: | Février, Mars, Avril, Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter