Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This adorable table lamp with bunny figure adds a playful elegance to any room. Ideal for the bedroom, living room or children's room, it creates a cozy atmosphere and is also a decorative eye-catcher. Original lights such as these bring individuality to the interior and create a special mood. They break up the monotony and bring the home to life - a must for anyone who wants to add that certain something to their home style.
- Original table lamp in white and pink, 50 x 17 x 20 centimetres (H/W/D)
- The white rabbit wears a soft pink lampshade as a skirt
- High-quality shade made of 100% linen on a sturdy frame made of durable polyresin
- Serves faithfully as a bedside lamp and sweetens up any dresser as a decoration
- 230 V, socket E14, number of bulbs 1, max. 5 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 17 cm |
| Profondeur | 20 cm |
| Poids | 1.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Rose |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, démonté, extras, longueur de câble, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Structure: Polyrésine, Abats-jour: 100 % Draps lin, : Acier revêtu par poudre, 165 cm longueur de câble, 17 cm Ø abat-jour, 13,50 cm Ø abat-jour, 18,80 cm abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, démonté, |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | TL Rabbit |
| Calendrier marketing: | Février, Avril, Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter