Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Ohhh, how cute! It is the small, charming things that make home our favourite place and put a smile on our lips every day. Like this bunny light, which is a perfect gift idea for your favourite person.
- Original table lamp in white with a lampshade in delicate pink.
- The white rabbit wears a lampshade as a skirt - together they provide indirect, flattering light.
- Serves extremely faithfully as a bedside lamp and as a decoration makes each chest of drawers sweeter.
- Furnishing professionals think that every room needs three to five light sources.
- You will also find many more lamps with animal motifs in the shop.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 68.2 cm |
| Largeur | 23 cm |
| Profondeur | 26 cm |
| Poids | 2.4 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Doré, Rose |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, extras, longueur de câble, partiellement démonté, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Structure: Polyrésine, Barre: Acier revêtu par poudre, Abats-jour: 100 % Draps lin, Câble: 166 cm longueur de câble, 25 x 23 x 23 cm abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique Blanc, partiellement démonté, |
| Pièce: | Chambre à coucher |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | TL Rabbit |
| Calendrier marketing: | Février, Mars, Avril, Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter