Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This 50 cm tall table lamp with the bunny figure is a real treasure for lovers of individual style. The animal figure is decorated with a lively graffiti print, giving the lamp a creative and modern touch. The purple-coloured lampshade creates a beautiful contrast and provides soft, atmospheric light. Perfect for living rooms, bedrooms or creative workspaces - this lamp sets artistic highlights and brings individuality to any interior.
- Large table lamp with graffiti styling in the shape of a bunny, 20 x 17 x 50 cm (H/W/D)
- A pretty and functional decorative idea: the bunny wears the shade as a skirt
- High-quality lampshade in bright violet-purple made of 100 percent linen
- Available in lots of other colours and sizes
- Bulb 230 V, 50/60 Hz, socket E14, number of bulbs 1, max. 5 W, bulb not supplied
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 50 cm |
| Largeur | 17 cm |
| Profondeur | 20 cm |
| Poids | 1.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Violet |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, extras, fabriqué à la main, longueur de câble, partiellement démonté, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Structure: Polyrésine, Barre: Acier revêtu par poudre, Abats-jour: 100 % Draps lin, Câble: 200 cm longueur de câble, 13 x 17 x 18,80 cm Ø abat-jour, fabriqué à la main, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, partiellement démonté, |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock, PRIMA |
| Série: | TL Rabbit |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Avril |
Évaluations
Se connecter