Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Original table lamps with animal figures, such as this charming meerkat lamp, will add personality to any room. They not only create atmospheric lighting, but also set unique highlights in the interior. The detailed design of the cute meerkat gives the lamp a playful yet creative look that will delight everyone. Perfect for the living room, hallway or as an eye-catcher and lamp on the desk - this lamp is a real head-turner!
- Brown table lamp featuring the figure of a meerkat, 25.5 x 24.5 x 51 cm (H/W/D)
- The lampshade is made of linen and features a plush fur look
- This animal lamp brings the KARE Joy of Living slogan into your home
- Partly made by hand from sturdy and durable polyresin and steel
- Bulb 230 V, 50/60 Hz, socket E27, number of bulbs 1, bulb not supplied
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 51 cm |
| Largeur | 24.5 cm |
| Profondeur | 25.5 cm |
| Poids | 2.2 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | abat-jour, avec câble, démonté, extras, longueur de câble, revêtement plastique |
| Catalogue imprimé: | Structure: Polyrésine, Barre: Acier revêtu par poudre, Abats-jour: Fausse fourrure, Câble: 166 cm longueur de câble, 23 cm abat-jour, interrupteur avec câble, câble revêtement plastique, démonté, |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock, PRIMA |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter