Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A small coat rack on the wall creates order in no time at all. It also fits into a small hallway while serving as an additional tidy aid in bedrooms and children's rooms.
- What's that crawling around? Insects have made themselves at home on this wardrobe in the shape of a tree.
- Made of durable, powder-coated steel, with gold-coloured painted ant figures.
- With eyelets for hanging on the wall.
- Turns any boring hallway into a witty residential jungle.
- Also available in a smaller version.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 159.5 cm |
| Largeur | 74.5 cm |
| Profondeur | 8 cm |
| Poids | 2.35 kg |
| Volume (emballé) | 0,12 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté |
| Catalogue imprimé: | Acier revêtu par poudre, 15 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Entrée |
| Speciaux: | US-Fit |
| Série: | Ants |
| Calendrier marketing: | Novembre |
Évaluations
Se connecter