Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A galactic greeting with style: this decorative figurine combines futuristic coolness with a wink. The casual astronaut not only brings cosmic flair into the home, but also personality and charm. Ideal for enhancing entrance areas, sideboards or modern shelves - whether as a fun highlight in the hallway or as an eye-catcher in the home office. Particularly strong in combination with clean lines, metallic accents or monochrome colour schemes. A decorative statement that shows: Design can be limitless - to the moon and back.
- Small decorative figure astronaut in white and gold, 26.5 x 15.5 x 13.5 centimetres (H/W/D)
- The charming decorative figurine in the shape of a waving astronaut exudes a futuristic flair
- With its matt finish, it creates modern accents on sideboards, chests of drawers and bedside tables
- Shiny gold details give the figure an elegant touch
- Handcrafted, each piece is unique and has its own personal charm
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 26.5 cm |
| Largeur | 19 cm |
| Profondeur | 12 cm |
| Poids | 0.88 kg |
| Volume (emballé) | 0,08 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, chaque pièce est unique, peint à la main |
| Catalogue imprimé: | objet: Polyrésine, chaque pièce est unique, peint à la main, |
| Speciaux: | Deals, En stock, US-Fit |
| Série: | Astronaut |
| Topic: | Christmas, Fathers Day |
Évaluations
Se connecter