Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A token of love in design format: this decorative figurine combines graphic clarity with animal playfulness. The high-contrast duo in black and white brings life to modern interiors with its charming charisma - without any kitsch, but with plenty of personality. Whether on a chest of drawers, side table or on an open shelf - this home accessory makes a fun statement with style. Particularly harmonious in monochrome color schemes or as an exciting eye-catcher in colorful arrangements with pop art flair.
- Funny decorative dog figurine in black and white, 17.2 x 10.8 x 19.5 centimetres (H/W/D)
- The atypical pose and the simple color combination make the figure a timeless eye-catcher
- A humorous eye-catcher on sideboards, coffee tables or shelves
- Made from glazed dolomite for a glossy finish
- A fun gift idea for dog lovers and decoration fans
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 17.2 cm |
| Largeur | 10 cm |
| Profondeur | 19.5 cm |
| Poids | 0.37 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Noir |
|---|---|
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Love Dogs |
| Topic: | Valentines Day |
Évaluations
Se connecter