Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This delightful decorative figurine of two hares entwined around each other brings a zest for life and a special touch to any home. The artfully designed pair impress with their delicate details and charming charisma. Ideal as a lovely eye-catcher on tables, shelves or window sills, it harmonizes perfectly with modern, playful or romantic furnishing styles. The elegant shape and subtle design make the figurine a versatile accent in any room. A warm eye-catcher for any interior.
- Decorative figurine rabbit in white and gold, 24.5 x 14.7 x 11.5 centimeters (H/W/D)
- The lovingly designed rabbit figurine symbolizes security and lends a warm atmosphere to any room
- Thanks to the detailed design, the sculpture is a charming eye-catcher on sideboards or shelves
- Perfect as a seasonal Easter decoration or all year round as a cute highlight in living rooms and bedrooms
- An ideal gift idea for animal lovers and decoration fans
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 25 cm |
| Largeur | 15 cm |
| Profondeur | 11.5 cm |
| Poids | 0.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,05 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Blanc, Doré |
|---|---|
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Topic: | Spring Selection, Valentines Day |
| Calendrier marketing: | Février, Mars, Avril |
Évaluations
Se connecter