Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Bring a touch of Greek antiquity into your home! With this decorative object, you can add unique charm to your living room or living/dining area. The Greek sculpture in the shape of a woman's body represents a spectacular eye-catcher with its large golden wings.
- Decorative sculpture in white and gold, 44.5 x 47.5 x 13.5 cm (H/W/D)
- Our designers have given wings to this marble-look female torso
- An angelic decorative object in the antique style with a modern touch
- The decorative figure with wings is made of polyresin and painted
- Crafted by hand, each piece is unique
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 46 cm |
| Largeur | 38 cm |
| Profondeur | 12 cm |
| Poids | 1.8 kg |
| Volume (emballé) | 0,10 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Beige, Doré |
|---|---|
| Details: | chaque pièce est unique, fabriqué à la main |
| Catalogue imprimé: | objet: Polyrésine, fabriqué à la main, chaque pièce est unique |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Guardian Angel |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Décembre |
Évaluations
Se connecter