Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Your new butler not only brings a practical storage option, but also glamour to your home. This decorative gorilla creates order with style on the dressing table or in the home office. Its golden design will attract everyone's attention. With the radiant beauty of this decorative gem you will clearly stand out from the crowd.
- Original decorative gorilla in a gold outfit with removable tray
- King Kong's little brother knows how to impress guests and make a glamorous appearance
- This helpful butler is a fun gift for valued friends
- No more searching: on the detachable tray your beauty or home office accessories are always at hand
- A one-of-a-kind, handcrafted piece which may show slight deviations from the picture
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 36 cm |
| Largeur | 29.5 cm |
| Profondeur | 31 cm |
| Poids | 2.6 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | amovible, chaque pièce est unique, fabriqué à la main, partiellement démonté, surface d´encombrement |
| Catalogue imprimé: | objet: Polyrésine, Acier laqué, fabriqué à la main, chaque pièce est unique, 1 x 12,50 x 30 cm surface d´encombrement, amovible, partiellement démonté |
| Speciaux: | US-Fit |
| Série: | Butler |
| Topic: | Christmas |
| Calendrier marketing: | Février, Décembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter