Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A playful design statement: the charming bear figurine with ice cream cone crown brings lightness and modern humor to the interior. The glossy finish and rich color nuances create a stylish look that blends harmoniously into various living concepts. Whether on the sideboard as a creative highlight, in the display cabinet as a humorous detail or on the coffee table as a topic of conversation - this unusual decorative object attracts everyone's attention and sets stylish accents.
- Decorative figurine bear in orange, 39.5 x 16 x 14.5 centimetres (H/W/D)
- The cute teddy bear wears an ice cream cone on his head
- Flowing details in yellow create a modern, unusual look
- Made from durable, shiny polyresin
- An original gift idea for design lovers
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 39.5 cm |
| Largeur | 16 cm |
| Profondeur | 14.5 cm |
| Poids | 1.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris, Naturel, Orange |
|---|---|
| Speciaux: | Deals, En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Gelato Bear |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Évaluations
Se connecter