Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Add a touch of colour to your home with this decorative canine figure in vibrant orange and pink. With its stylish shades, the hand-painted dog made of artificial stone will add fresh flair to any shelf or sideboard. An ideal gift for dog enthusiasts and a unique accessory that is not only eye-catching but also guaranteed not to make a mess!
- Black metal side table, 54 x 55 x 28 cm (H/W/D)
- This dog wearing sunglasses will spice up any shelf or sideboard with its bright colours
- A must-have and the perfect gift idea for all dog lovers
- Your four-legged friend made of artificial stone is hand-painted
- A unique decorative figure, and completely house-trained!
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 37 cm |
| Largeur | 23.5 cm |
| Profondeur | 43 cm |
| Poids | 2.9 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Orange, Rose |
|---|---|
| Details: | monté, peint à la main |
| Catalogue imprimé: | Polyrésine, monté, peint à la main |
| Speciaux: | Deals, En stock, PRIMA |
| Série: | Fashion Animal |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Février, Juillet |
Évaluations
Se connecter