Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
An elephant couple that radiates love, friendship and trust as a decorative figure. A beautiful gift idea!
- An elephant couple that radiates love, friendship and family spirit as a decorative figure.
- Lovingly designed facial features and realistic details.
- A wonderful gift idea for cherished friends, mothers, fathers, grandmothers and grandpas.
- For collectors of elephant figures, as an exotic decoration to match the jungle look.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 36 cm |
| Largeur | 22 cm |
| Profondeur | 15 cm |
| Poids | 1.33 kg |
| Volume (emballé) | 0,07 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent, Gris |
|---|---|
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Topic: | Christmas, Valentines Day |
| Calendrier marketing: | Février, Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter