Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A fascinating decorative sculpture that impresses with its shimmering rose gold finish and the detailed design of a crowntail fighting fish. The floating appearance lends any room a light elegance and makes the work of art a stylish focal point. Ideal for spacious living areas, modern lofts or prestigious entrance areas, this figurine brings maritime glamor to the interior. Made from hard-wearing polyresin, it is not only beautiful, but also easy to care for and durable - a perfect highlight that adds a sophisticated flair to the ambience.
- Large decorative figurine of a crowntail fish in rose gold, 57.3 x 63.4 x 33.7 centimetres (H/W/D)
- This extravagant crowntail fish impresses with its detailed production
- The shimmering rose gold finish and floating look make the decorative figurine an impressive eye-catcher
- Perfect for spacious living rooms, lofts or entrance areas thanks to its generous dimensions
- Made from robust polyresin and therefore particularly easy to clean
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 57 cm |
| Largeur | 63 cm |
| Profondeur | 33 cm |
| Poids | 8 kg |
| Volume (emballé) | 0,20 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Betta Fish |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
Évaluations
Se connecter