Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A very large decorative figure can be used decoratively in rooms by serving as a central eye-catcher. Place the figure in an empty corner or in the entrance area to attract attention. Combine it with matching furniture and lighting to enhance its effect. Use the figure as a thematic element that emphasises the style of the room and makes an impressive visual statement.
- XL decorative figure dog in dark grey metallic, 118 x 149 x 49 centimetres (H/W/D)
- Impressive balloon dog statue with an artistic character
- Made from dimensionally stable polyresin and painted
- Partially handmade
- Eye-catching and distinctive for offices or agencies
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 118 cm |
| Largeur | 149 cm |
| Profondeur | 49 cm |
| Poids | 28.75 kg |
| Volume (emballé) | 1,19 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit |
| Catalogue imprimé: | objet: Polyrésine, |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Topic: | Mothers Day, Wild Summer |
Évaluations
Se connecter