Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
A small, elegant shelf with almost limitless uses. Use it in the hallway instead of a chest of drawers and store bags and more. With a pretty mirror above it, you can turn your hallway into a piece of jewelry. The metal shelf also serves well in the bedroom. Last but not least, you can arrange your favorite books on this bookshelf in the living room or simply use it as a stage for your most beautiful decorative objects.
- Low, black shelf made of metal and wood, 100 x 77 x 30 centimeters (H/W/D)
- Steel frame and shelves made of lacquered ash veneer wood for a homely appearance
- More than just a bookcase for storage, the staggered shelves make for excellent design
- The small metal shelf can also be used as a console
- Its dimensions of 100x77cm and depth of 30cm make it possible to use even small niches and narrow walls in the hallway or other rooms
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 100 cm |
| Largeur | 77 cm |
| Profondeur | 30 cm |
| Poids | 10 kg |
| Volume (emballé) | 0,09 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Tablette: Frêne Panneau de fibres Plaxé, 10 kg capacité de charge maximale, démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Loftie |
| Topic: | Home Office |
Évaluations
Se connecter