Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Un design pur et intemporel pour le mur ou en separation de piece. 6 compartiments proposent suffisamment de place pour y ranger livres, cds, dvds et objets de tout genre.
- Charming room divider: Made of solid wood, this one-of-a-kind piece is a real eye-catcher
- Stylish space miracle: There's plenty of room for decorations, books and more in this wooden shelving unit
- Flamboyant: a bookcase that sets individual highlights with its unconventional shape
- An eye-catcher: designer shelving units are the new sideboards, in which chic lamps, storage boxes and decorative vases become showpieces
- Supplied assembled: simply set up and decorate - this wooden shelf unit with open compartments is supplied fully assembled
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 180 cm |
| Largeur | 60 cm |
| Profondeur | 30 cm |
| Poids | 22.3 kg |
| Volume (emballé) | 0,46 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron, Naturel |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, monté |
| Catalogue imprimé: | Mangue Bois massif Corrodé, laqué, 18 kg capacité de charge maximale, monté |
| Pièce: | Bureau, Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Authentico |
| Topic: | Home Office |
Évaluations
Se connecter