Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Un design pur et intemporel pour le mur ou en separation de piece. 5 compartiments proposent suffisamment de place pour y ranger livres, cds, dvds et objets de tout genre.
- A unique piece: the striking grain of the solid wood makes the shelf unit an unmistakable one-of-a-kind
- Room divider: open on both sides, the shelving can be placed anywhere in the room and visually divides it
- Fresh design: the alternating alignment of the compartments to the right and left lends the free-standing shelving real liveliness.
- Extendable: several units next to each other complement each other to create a generously dimensioned shelving landscape
- Universally applicable: whether living or sleeping, eating or working, the Zick Zack wooden shelving adorns any room
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 150 cm |
| Largeur | 60 cm |
| Profondeur | 30 cm |
| Poids | 18.6 kg |
| Volume (emballé) | 0,39 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron, Naturel |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale |
| Catalogue imprimé: | Mangue Bois massif Corrodé, laqué, Tablette: 15 kg capacité de charge maximale, 25 kg capacité de charge maximale |
| Pièce: | Bureau, Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Authentico |
| Topic: | Home Office |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter