Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
The console impresses with a sophisticated marble look and a dynamic frame in chic greige made from a high-quality mix of materials. The easy-care ceramic top in soft white lends a timeless beauty with its elegant marbling. Perfect as a shelf in the hallway, stylish make-up station or practical helper in the dining room - it can be integrated into modern interiors in a variety of ways and always adds a touch of luxury to the room. A functional highlight with clear lines!
- Console in marble look with sculptural frame in greige, 81 x 140 x 45 centimeters (H/W/D)
- High-quality finish with a ceramic top plate and a powder-coated steel frame
- The sweeping frame in chic greige gives this console a sculptural, modern design
- The easy-care top plate impresses with its clear, white color with elegant marbling
- Also works as a shelf in the hallway, as a dressing table or in the dining room as a useful companion to the table
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 81 cm |
| Largeur | 140 cm |
| Profondeur | 45 cm |
| Poids | 29.9 kg |
| Volume (emballé) | 0,32 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Beige, Gris |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, épaisseur plateau |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Plaque de recouvrement: Grès vernissé Beige, 13 mm épaisseur plateau, 100 kg capacité de charge maximale, démonté |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock |
| Série: | Gloria |
Évaluations
Se connecter