Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Is that art - or can we use it? Both! Because these seven mirrored cubes make up a console table - a radiantly beautiful showpiece and pure luxury! With its width of one and a
half metres, it offers plenty of space for displaying your favourite objects. In addition it provides storage space with three drawers. Highly convenient!
- Mirrored console table in sculptural style
- A spectacular variant of the sideboard, luxurious and elegant design at its best!
- A glamorous highlight for the living room or hallway - and an appropriate stage for selected favourite objects
- Brings more light and interesting reflections into the room thanks to the many mirror surfaces
- An absolute keypiece that gives any interior an upgrade
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 80 cm |
| Largeur | 140 cm |
| Profondeur | 30 cm |
| Poids | 72.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,58 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Miroité |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fonction pousser-pour-ouvrir (push |
| Catalogue imprimé: | Structure: Panneau de fibres Naturel, Partie avant: Verre Miroité, Tiroir: 3 x fonction pousser-pour-ouvrir (push, 50 kg capacité de charge maximale |
| Pièce: | Entrée, Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Glam |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter