Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Functionality meets stylish design! This set of four boxes transforms everyday storage into a stylish design statement. The shiny silver surface with three-dimensional structure creates a modern, luxurious look, while the robust steel stands for durability. Perfect for elegantly storing cables, documents or personal treasures - whether in the office, living room or bedroom. Particularly effective in combination with glass and metal elements or as a contrast to warm wood tones in an industrial or contemporary style.
- Set of 4 modern boxes in silver
- The three-dimensional design in shiny silver creates an extraordinary, modern look
- Made from robust, durable steel
- The perfect way to store cables, documents and other treasures in style
- Sizes of the individual boxes: 20 x 40 x 25 cm small, 48 x 30 x 20 cm medium, 30 x 58 x 35 cm medium, 35 x 68 x 40 cm large
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 36 cm |
| Largeur | 68.5 cm |
| Profondeur | 40.5 cm |
| Poids | 21.75 kg |
| Volume (emballé) | 0,15 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, grand (GM), monté, moyen (MM), petit (PM) |
| Catalogue imprimé: | Corps: Panneau de fibres Laqué, Fermeture: Polyéthylène téréphtalate, Habillage: Acier laqué, 10 kg capacité de charge maximale, 5 kg capacité de charge maximale, 3 kg capacité de charge maximale, 5 kg capacité de charge maximale, monté, 20 x 40 x 25 cm petit (PM), 48 x 30 x 20 cm moyen (MM), 30 x 58 x 35 cm moyen (MM), 35 x 68 x 40 cm grand (GM) |
| Série: | Caldera |
| Tendances: | Modern Times |
| Tendances 2: | Modern – Loft |
| Calendrier marketing: | Novembre |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter