Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
An interplay of texture, shine and shape: This picture frame sets the scene for your favorite motifs with an artistic twist. The eye-catching honeycomb-look surface gives photographs a modern frame and adds visual interest to any sideboard or wall shelf. In shiny gold, it brings a stylish sparkle to the interior - particularly attractive in combination with monochrome prints or black and white photos. Ideal as a highlight in a mix of simple frames or as a soloist on the bedside table. A decorative piece that puts memories in the limelight and gives every room that certain something.
- Elegant picture frame in gold, 25.6 x 20.6 x 1 centimeter (H/W/D)
- The frame impresses with its detailed finish and woven look
- In shiny gold, a luxurious eye-catcher on the wall or on sideboards and chests of drawers
- Perfect for art prints or personal photos to showcase memories in style
- Made of dimensionally stable polyresin and hand-crafted in great detail
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 25.5 cm |
| Largeur | 21 cm |
| Profondeur | 2 cm |
| Poids | 0.55 kg |
| Volume (emballé) | 0,06 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Naturel |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, chaque pièce est unique, horizontal et vertical, mesures autres, peint à la main |
| Catalogue imprimé: | partie frontale: verre clair, paroi arrière: polyester, cadre: polyrésine, utilisation debout horizontal et vertical, pour montage au mur horizontal et vertical, chaque pièce est unique, 12,70 - 17,78 cm mesures autres, peint à la main, |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Holes |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
| Calendrier marketing: | Mai, Août |
Évaluations
Se connecter