Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
The decorative frame is highlighted with a multitude of gold-coloured stones, so that an image of scattered flowers is created. It hangs by means of a chain at the upper edge of the frame. Model is also available in white.
- Three-dimensional, square mural with a sea of gold-coloured flowers on a black background.
- Different flower shapes made of paper and varnished have their grand appearance in the acrylic glass showcase.
- The unusual picture object looks like a vertical garden with shimmering golden magic.
- The golden flowers appear particularly classy when they hang on a dark wall and get their own spotlight.
- Also available with silver-coloured flowers in 100 x 100 cm format.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 120 cm |
| Largeur | 120 cm |
| Profondeur | 8 cm |
| Poids | 20.4 kg |
| Volume (emballé) | 0,35 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré |
|---|---|
| Details: | horizontal et vertical |
| Catalogue imprimé: | : draps lin, Cadre: polyméthylméthacrylate, décoration: papier, paroi arrière: panneau de fibres laqué, pour montage au mur horizontal et vertical |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | US-Fit |
| Série: | Gold |
| Topic: | Christmas |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter