Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Add a touch of modern luxury to your living room with our exclusive Divine designer lowboard. The clean-lined body in cool brown and the gently rounded corners harmonise perfectly with the matt metal-look surface. The front is made of solid ash wood, giving the lowboard a natural charm and enhancing any living area. The spacious compartments with their practical soft-close function offer both aesthetic and functional storage space.
- Brown wooden lowboard, 56.5 x 200 x 42 cm (H/W/D)
- Anything but boring! The modern styling of the living room lowboard comes as a surprise with its many skilful design details
- Lacquered ash wood in a dark shade of brown gives this piece of furniture a warm appearance
- The four doors open and close smoothly thanks to the soft-close function
- The four large compartments offer plenty of storage space
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 56.5 cm |
| Largeur | 200 cm |
| Profondeur | 42 cm |
| Poids | 58 kg |
| Volume (emballé) | 0,68 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Gris, Marron |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fermeture en douceur soft-close, partiellement démonté |
| Catalogue imprimé: | Corps: Panneau de fibres Laqué, Fond: Panneau de fibres Laqué, Partie frontale: Frêne Panneau de fibres Plaqué, Pied/Pieds: Frêne Bois massif Plaqué, 50 kg capacité de charge maximale, fermeture en douceur soft-close, partiellement démonté |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Deals, En stock |
| Série: | Divine |
| Tendances: | Modern Times |
| Tendances 2: | Modern – Living |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter