Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
This lowboard sets exciting accents with its shiny silver fronts in a three-dimensional look. The black lacquered carcass and the filigree feet create a sophisticated contrast and a floating lightness. The handleless doors with push-to-open function conceal generous storage space for crockery, home accessories or technology. Whether as a stylish media console in the living room or as an extravagant sideboard - this statement piece blends perfectly into modern, minimalist or luxurious living concepts and harmonizes particularly well with glass, metal and velvety textiles.
- Designer lowboard in silver and black, 45 x 180 x 40 centimeters (H/W/D)
- The three-dimensional design of the shiny silver fronts creates an extraordinary, modern look
- The body and slim legs made of black lacquered wood create a modern contrast
- Three spacious compartments create flexible storage space for crockery, decorations or media devices in the living room
- The push-to-open system allows effortless opening and gives a high-quality, handleless look
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 45 cm |
| Largeur | 180 cm |
| Profondeur | 40 cm |
| Poids | 41 kg |
| Volume (emballé) | 0,50 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Couleur argent |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, fonction pousser-pour-ouvrir (push, monté |
| Catalogue imprimé: | Corps: Frêne Lamibois Plaqué, Fond: Panneau de fibres Laqué, Pied/Pieds: Frêne Lamibois Plaqué, Porte: 4 Stück Acier affiné laqué, Porte: fonction pousser-pour-ouvrir (push, 100 kg capacité de charge maximale, monté, fonction pousser-pour-ouvrir (push |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | En stock |
| Série: | Caldera |
| Tendances: | Modern Times |
| Tendances 2: | Modern – Loft |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter