Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Dark ash wood, brass-coloured stainless steel and a graphic form - that's pure harmony. However, the Osaka sideboard allows itself a little flamboyance, for example in the form of the fittings. The name of the furniture series indicates this: Osaka is inspired by the aesthetics of Japan. Further items of furniture available.
- A 4-door storage miracle known as a sideboard.
- Particularly attractive details: metal frame and rods as fittings.
- The harmonious mix of wood and metal also looks good in front of patterned wallpaper.
- A classic, but not at all classical.
- When decorating, please use the less is more principle.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 80 cm |
| Largeur | 180 cm |
| Profondeur | 40 cm |
| Poids | 73.5 kg |
| Volume (emballé) | 0,83 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Marron |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier affiné brossé, Corps: Panneau de fibres Plaqué, Frêne Placage en bois Laqué, Poignées: Acier affiné brossé, Plaque de recouvrement: 25 kg capacité de charge maximale, Tablette: 15 kg capacité de charge maximale |
| Pièce: | Salle à manger, Salon |
| Speciaux: | En stock, US-Fit |
| Série: | Osaka |
| Tendances: | Elegance |
| Tendances 2: | Elegance – Modern |
| Calendrier marketing: | Janvier, Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter