Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Decorative objects are really valuable in that they perfect the look of a room. They tell of the dreams of the people who live there, and a carefully chosen decorative object enables exciting stylistic breaks. Like this ornamental box with its artificial stone lid, which makes a big impression on a dresser in the hall, in the bedroom and on the sideboard in the living room.
- A dark green, decorative box with a structured surface and a golden chameleon as decoration
- The body of the decorative box with lid alludes to the shape of the jackfruit and brings a tropical flair to your home
- An eye-catcher as the centrepiece of a beautifully laid dining table, a place to store secrets, jewellery and much more
- The decorative box in the hallway is a safe place for keys and charging cables
- Creative souvenir for reptile fans and lovers of Asia
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 34 cm |
| Largeur | 25 cm |
| Profondeur | 25 cm |
| Poids | 2 kg |
| Volume (emballé) | 0,03 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Pétrole bleu-vert, Vert |
|---|---|
| Details: | ne convient pas aux aliments |
| Catalogue imprimé: | polyrésine, ne convient pas aux aliments |
| Pièce: | Salle à manger, Salon |
| Speciaux: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Série: | Fruitanimal |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendrier marketing: | Mai |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter