Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 21 cm |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Weight | 0.164 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Filling quantity, Not dishwasher safe, not suitable for microwaves |
| Print catalogue: | Glass Clear, Glass Colored, Each peace unique, 420 ml Filling quantity, not suitable for microwaves, Not dishwasher safe |
| Room: | Bar |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Twist |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Christmas |
Reviews
Log in