Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 153 cm |
| Width | 64 cm |
| Depth | 56 cm |
| Weight | 80 kg |
| Volume (packed) | 0,76 m³ |
Product information
| Color : | Orange |
|---|---|
| Details: | Max. load-carrying capacity, Partly dismantled |
| Print catalogue: | Corpus: Ash Plywood Veneered, Medium density fibreboard (MDF) Stained-lacquered, Roller: Steel zinc-plated, Handles: Textile polyurethane-coated, Paneling: Textile polyurethane-coated, Shelf: 15 kg Max. load-carrying capacity, Partly dismantled |
| Room: | Bedroom |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Monaco |
| Specials: | In stock |
| Trendshows: | Elegance |
| , Elegance – Glam | |
| Marketing calendar: | February |
Reviews
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Log in