Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 60 cm |
| Width | 60 cm |
| Depth | 11 cm |
| Weight | 5 kg |
| Volume (packed) | 0,08 m³ |
Product information
| Color : | Beige |
|---|---|
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Soft |
| Specials: | In stock, US-Fit |
Reviews
Log in