Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
This decorative mirror object in the shape of a tropical fish is surprisingly different. With this unusual wall decoration you demonstrate an excellent sense of style. The gold-framed fish shows its attractive effect individually or with other motif mirrors. Be inspired by its animal friends!
- This tropical fish is a golden mirror and decorative wall ornament in one
- Several mirror surfaces reflect the surroundings as a work of art and play with the light
- Nature, glamour, vintage: the reflecting fish can be flexibly combined with any style
- The golden mirror object looks particularly impressive on a coloured wall
- Top tip from our stylists: get creative and combine different motif mirrors on your walls
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 38 cm |
| Width | 23.5 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 0.76 kg |
| Volume (packed) | 0,16 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Mirrored |
|---|---|
| Details: | Vertical |
| Print catalogue: | Polyresin, Glass Mirrored, For wall fixing Vertical |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2021-1 |
| Series: | Mirror |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Wild Summer |
Reviews
Log in