Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Who's looking at you here? A golden ostrich welcomes inhabitants and visitors and makes everyone smile. A wonderfully original wall decoration that never sticks its head in the sand!
- An unusual wall decoration with humour, an ostrich in gold made of synthetic resin
- A welcoming committee with surprise effect on the wall in the hallway
- Luxuriously crazy styling idea in happy chic: to the left and right of a round golden mirror
- Group your favourite pictures around this golden pet to form an unconventional gallery wall
- A guaranteed surprise gift for all those who already have everything
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 71 cm |
| Width | 18 cm |
| Depth | 24 cm |
| Weight | 2.3 kg |
| Volume (packed) | 0,12 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Nature |
|---|---|
| Room: | Dining room, Living room |
| Season: | Saison2019-2 |
| Series: | Ostrich |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
| Marketing calendar: | February |
Reviews
Log in