Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 32.5 cm |
| Width | 33 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 1.51 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Mirrored |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Horizontal und vertical |
| Print catalogue: | Object: Glass Mirrored, Frame: Polyresin, For wall fixing Horizontal und vertical, Hand-crafted, Each piece unique |
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Mirror |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
Reviews
Log in