Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Nature meets glamour. Whether on the wall, on the table or sideboard - this golden beetle captivates with its highly decorative and luxurious character. An absolutely fantastic decorative object with much elegant charm. Works great both individually and as an ensemble. With a small hook on the underside, this object can be quickly and easily attached to the wall. Also available in other versions.
- Nature meets glamour
- A golden beetle with a decorative and luxurious character
- The small hook on the base makes it easy to hang on the wall
- Further versions also available
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 27 cm |
| Width | 15 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 0.38 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Golden |
|---|---|
| Room: | Corridor |
| Season: | Saison2017-2 |
| Series: | Beetle |
| Specials: | In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
Reviews
Log in