Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 67 cm |
| Width | 67 cm |
| Depth | 1.5 cm |
| Weight | 5.44 kg |
| Volume (packed) | 0,07 m³ |
Product information
| Color : | Mirrored, Multicoloured |
|---|---|
| Season: | Saison2023-1 |
| Specials: | Deals, In stock, PRIMA |
| Topic: | Wild Summer |
Reviews
Log in