Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 180 cm |
| Width | 60 cm |
| Depth | 2.5 cm |
| Weight | 12 kg |
| Volume (packed) | 0,16 m³ |
Product information
| Color : | Golden, Mirrored |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted, Mirror surface, Vertical |
| Print catalogue: | Glass: Glass Mirrored, Frame: Steel brass-plated, For wall fixing Vertical, Hand-crafted, Each piece unique, 1749 - 59 cm Mirror surface |
| Season: | Saison2025-1 |
| Series: | Simply |
| Marketing calendar: | July |
Reviews
Log in